>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

pożegnanie lata 2017

Zamysł był jak co roku...

..., żeby przyjąć do grona nowych MotoBraci, a przy okazji pobawić się w dobrym towarzystwie, trochę poskakać do muzyki, dobrze zjeść i podlać pragnienie. 
Na początek każdy gość ( a większość przezornie przyjechała taksówkami) był witany po staropolsku z lekką dozą inwencji Hustlera ... chlebem, solą i wysokim woltarzem. Tu uznanie dla Grema, który od razu i bezbłędnie rozpoznał rodzaj napitku. 
Następnie, gdy już wszyscy byli w komplecie, zasiedliśmy za stołami i zaczęło się niekończące się wjeżdżanie przepysznego jedzenia i napojów, przeplatane konkursami i tańcami. Tutaj czapki z głów dla Pani Bożenki i całego zespołu, który tak pysznie i suto nas ugościł w swoim lokalu. 
Gwoździem programu były otrzęsiny Białego i Marasa , czyli oficjalne przyjęcie ich do Grona MotoBraci. Powiemy tak....panowie nie mieli łatwo, ale dali sobie radę z diabelskimi testami starszych Braci. Na końcu oczywiście nie mogło zabraknąć palenia gumy.... palenia aż do drutów i iskier. Moto Białego oczywiście przeżyło, ale opona ku uciesze wszystkich już nie. I kiedy już komisyjnie stwierdzono zgon tylnego ogumienia, to nie zostało nic innego, jak huczna zabawa do utraty sił i pojawienia się odcisków na stopach (doszły na również słuchy o złamanym obcasie:)) . 
Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za przybycie i przywiezienie ze sobą dobrego humoru. Dzięki Wam imprezę zaliczamy do grona bardzo udanych i na pewno pozostanie na długo w naszych anegdotkach. Jak się bawiliśmy zobaczcie sami przeglądając galerię na naszym fb.

A dla tych, którzy nie byli z nami ciałem... zapraszamy serdecznie na nasze kolejne imprezy.

FOTORELACJA

 

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM