>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

10-lecie forum ...2017

Bardzo hucznie obchodziliśmy...

Bardzo hucznie obchodziliśmy 10-cio lecie założenia forum MotoBraci w dniu 29.07.2017
Z założenia miała to być impreza zarówno o charakterze rodzinnym, wspominkowym ale też rozrywkowym. 
Zorganizowaliśmy ją w Barczewie, czyli w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. Na terenie amfiteatru, w bardzo pięknych zresztą okolicznościach przyrody można było sobie zjeść i popić schłodzonym napojem procentowym, cyknąć fotkę na quadzie lub moto, posłuchać fabikowych pogadanek o historii MotoBraci oraz pooglądać zdjęcia i filmy już rzecz biorąc o wartości historycznej. 
Dzięki zaradności Radiego i jego zmysłowi organizacji i porządku stoisko z naszymi gadgetami wyglądało pierwszoligowo. Oczywiście impreza w takim kształcie nie odbyłaby się bez stachanowskiej pracy Marasa i Łukiego, którzy dopiero po 24.00 mogli sobie pozwolić na odrobinę luzu i to też na oriencie, gdyż fani dobrej zabawy nie chcieli zejść z parkietu, kiedy DJ ogłaszał koniec imprezy.
Działo się bardzo dużo, bo była parada motocyklowa pod eskortą miejscowej Policji, konkursy (wydechu kręgli i rzutu oponą), pokazy pracy straży pożarnej i udzielania pierwszej pomocy przy wypadku motocyklowym, pokaz Krav Magi w wykonaniu lokalnej grupy młodzieży oraz konkurs najgłośniejszego wrzasku naszych pociech. Dla odnotowania ... zwycięzca konkursu wypiszczał z siebie 122,5 decybeli. 
Mieliśmy też okazję posłuchać dwóch miejscowych grup hip-hopowych. 
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy ogarniali i angażowali się w całe przedsięwzięcie w sposób na jaki pozwalał im czas i okoliczności. Wykonując swoją pracę, której z zewnątrz może nie było widać, sprawili, że całe przedsięwzięcie z radością można było o 24.00 (lub okolicach ) podsumować wesołym okrzykiem MAMY TO!
Bardzo dziękujemy również wszystkim, którzy pomimo pięknej pogody zrezygnowali z planów plażowych i wraz z rodzinami wpadli do nas choćby na moment. MotoBracia to nie tylko kilku panów na motocyklach, ale to także nasze rodziny, przyjaciele, znajomi i ci, którzy interesują się motocyklami, dobrą zabawą i pracą społeczną. Brzmi to trochę patetycznie ale jest prawdziwe. 
Jeszcze raz dziękujemy. 
Tym, którzy nie mogli wczoraj do nas przyjechać prezentujemy album z fotkami. 

FOTORELACJA

10 LAT W ODCINKACH

 

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM