>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

Montaż kamerki

Wiele osób chciałoby nagrywać swoje wygibasy motocyklowe korzystając z dobroci ogólnie dostępnego sprzętu. W tej chwili praktycznie każdy aparat cyfrowy dysponuje możliwością nagrywania filmów wideo, a w niemal każdym domu jakiś aparat się znajdzie. I tu napotykamy problem - jak to ustrojstwo zamocować?

Możemy znaleźć wiele propozycji dostępnych w sprzedaży, jednak na te chwile najlepszą ofertę mocowań urządzeń na rynku oferuje producent Ram Mount, o którym pisaliśmy już wcześniej przy okazji montowania nawigacji. Tym razem z pomocą tego samego systemu zamocowań skorzystamy przy okazji montowania kamery lub aparatu cyfrowego na motocyklu.

Dużo nie trzeba się rozwodzić - najbardziej stabilnym miejscem montażu jest zbiornik motocykla. Możemy użyć do tego przyssawki lub jej górnej części. Przyssawkę stosuje się łatwo jednak nie nadaje się ona do używania z ciężkim sprzętem jak ręczna kamera cyfrowa. Tu lepiej zamontować lekki aparat. Po odkręceniu górnego mocowania przyssawki do ramienia możemy przykręcić go do np. wlewu paliwa, wtedy można w miejsce aparatu zapodać większą kamerę.

Przyssawka jest o tyle wygodna, że można ją zamontować na każdej gładkiej i w miarę równej powierzchni. Należy jedynie pamiętać o wybieraniu miejsc blisko mocowań stałych aby kamerka nie latała zbyt mocno lub nie odpadła przy szybkiej jeździe. Tu zalecamy stosować lekkie urządzenia.

Innym fajnym i stabilnym miejscem na zamontowanie kamerki jest tylny podnóżek. W tym celu musimy zaopatrzyć się w w inne mocowanie z opaską, dedykowane do montażu na kierownicy lub rurce.

Z takim zestawem mocowań można uzyskać świetne efekty, a nasze filmy będą naprawdę widowiskowe.

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM