>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

roll on Mazury 2017

Najpierw pojechaliśmy do...

...Giżycka popatrzeć sobie na podobno całkiem ładny widok z tarasu wybudowanego w porcie. Rzeczywiście widoczek całkiem przyjemny, w tle nawet zaliczyliśmy zawody kadetów (dla niewtajemniczonych to takie 125 w kategorii żaglówek :) ) Następnie troszkę się poleniliśmy na trawie, więc było p...iknikowo. Potem polecieliśmy przez Orzysz i Nowe Guty (i tu z rozczuleniem wspominamy plażing sprzed paru lat kiedy temperatura w sierpniu miała powyżej 30 st. Celcjusza a woda była ciepła jak zupa). W Rucianem Nida zatrzymaliśmy się na małe co nie co. Tyle że tego co nie co nie było mało. Kelnerki fruwały między nami a i tak mieliśmy wrażenie że właśnie zastrajkowały:), gdyż Ania na swoje pierogi czekała i czekała i czekała aż dostała je na koszt firmy. Po dobrym obiadku przegłosowaliśmy, że zamiast Galindii wolimy lody w Pieckach. Żadna to nowość ani zaskoczenie. Phi każdy wcisnął jeszcze po co najmniej jednej gałce. Tym razem z nowości był rokitnik oraz oragne i cola( w oryginale- no wiecie taki chwyt reklamowy) , czyli pomarańcza z kolą. Czekała też tam na nas podwójna niespodzianka. Najpierw przybieżył do nas Scenariusz, który jak się okazało właśnie kilkanaście metrów dalej robił jakieś pomiary, a potem ni z gruszki ni pietruszki pojawił się Lord. Niestety Lord właśnie rozpoczynał sobotnie popołudnie i ruszył w przeciwną stronę a Scenariusz był w pracy. W Pieckach podzieliśmy się już na mniejsze grupki i na różne traski powrotu. Jedni polecieli przez Szczytno inni przez Mrągowo. Generalnie pod Makro stawiliśmy się prawie punkt 16.00. Zadowoleni umiarkowanie zmęczeni i gotowi na wieczór.

Bardzo dziękujemy, że tak licznie stawiliście się na roll-onie w dniu 26 sierpnia 2017r. 47 maszyn to porządna grupa. Pogoda i frekwencja dopisały więc i traska była przyjemna.

FOTORELACJA

 

 

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM