>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

W piątek 31 maja mieliśmy ogromny zaszczyt odwiedzić dzieciaki z Oddziału Onkologii i Hematologii Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki darczyńcom o ogromnym sercu, którzy wsparli naszą akcję, wywołaliśmy ogrom pozytywnych emocji. Z tego miejsca dziękujemy więc wszystkim i każdemu z osobna: wydawnictwu Cojanato https://cojanato.pl/ firmie Rebel https://www.rebel.pl/ wydawnictwu Skrzat https://www.skrzat.com.pl/ firmie Granna www.granna.pl/ firmie Novum http://www.novumgrom.pl/ firmie Zdrowe Słodycze https://www.zdroweslodycze.pl/ firmie Staniszewscy Beton http://staniszewscy.com.pl/ O czystość i sterylność motocykli, które wjechały na oddział zadbał sklep medyczny https://lokomotywazdrowia.pl/ Dziękujemy im jeszcze raz z głębi serca, gdyż radość na twarzach strudzonych ciężkim leczeniem dzieciaków jest dla nas bezcenna. Taka odrobina szczęścia, która akurat zawitała do nich w przeddzień Dnia Dziecka. Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym w akcję, którzy poświęcili swój czas , urwali się z pracy i pomogli dostarczyć owo szczęście do dzieciaków. Chłopacy jesteście wielcy. Momentami było nam trudno, bo i miejsce nie jest wesołe, ale za każdym razem, kiedy dziecko otrzymywało prezenty, lub siadało na motocykl i widać było uśmiech na twarzy i radość w oczach, lub kiedy turlało się na plecaku na motocyklu po szpitalnym patio i słychać było śmiech, utwierdzało to nas w przekonaniu, że czynimy dobro i że warto. Bardzo dziękujemy personelowi szpitala za wyrozumiałość i dobre serce. Wiemy, że wprowadzenie motocykli na ten konkretny oddział nie jest takie proste, ale dziękujemy za zaufanie. Każdy milimetr kwadratowy motocykla został dokładnie wymyty i odkażony tak, aby Ci najbardziej wrażliwi i wątli pacjenci mogli czuć się bezpiecznie. Dziękujemy też za drugą już możliwość powożenia dzieciaków po szpitalnym patio. Jest to coś z czym nie spotyka się codziennie, ale w ten wyjątkowy dzień po raz kolejny stała się wyjątkowa rzecz. Emocje które towarzyszyły temu wydarzeniu były tak ogromne, że kiedy patrzymy na nagrania lub zdjęcia , mówimy sobie to jest to. Mamy to! Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

onko_2019

Previous Next

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, darczyńcom i wolontariuszom tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Jeżeli w paru słowach mielibyśmy ująć dlaczego w tym roku ta rodzina a nie inna, to odpowiedź brzmi bo skromna, ciepła i szczera.

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM